07-04-2024 | DOM Toernooi 2024 | sabel heren senioren | individueel | NED | Utrecht |
07-04-2024 | DOM Toernooi 2024 | sabel dames senioren | individueel | NED | Utrecht |
07-04-2024 | DOM Toernooi 2024 | floret dames senioren | individueel | NED | Utrecht |
07-04-2024 | DOM Toernooi 2024 | degen heren senioren | individueel | NED | Utrecht |
07-04-2024 | DOM Toernooi 2024 | degen dames senioren | individueel | NED | Utrecht |
07-04-2024 | DOM Toernooi 2024 | floret heren senioren | individueel | NED | Utrecht |
13-04-2024 | Epreuve Régional(e) 2 - Circuit Hautes de France (U13) | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | FRA | Bruay La Buissière |
30-03-2024 | Tournoi de Damocles Circuit Jeunes Lames (U13) | floret heren pupillen (U13 - U14) | individueel | BEL | Uccle |
20-04-2024 | Allstar Challenge 2024 (U15) | degen heren cadetten (U15 - U17) | individueel | GER | Frankfurt |
20-04-2024 | SANT JORDI M15 | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | ESP | Barcelona |
20-04-2024 | Moerser Flohrett Turnier (gemengd U9) | floret heren kuikens (U10) | individueel | GER | Moers |
20-04-2024 | Moerser Flohrett Turnier (U15) | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | GER | Moers |
21-04-2024 | Moerser Flohrett Turnier (U13) | floret heren pupillen (U13 - U14) | individueel | GER | Moers |
14-04-2024 | Delftse Tegeltjestoernooi | degen dames senioren | individueel | NED | Delft |
14-04-2024 | Delftse Tegeltjestoernooi | degen heren senioren | individueel | NED | Delft |
14-04-2024 | Delftse Tegeltjestoernooi | sabel heren senioren | individueel | NED | Delft |
14-04-2024 | Delftse Tegeltjestoernooi | sabel dames senioren | individueel | NED | Delft |
06-04-2024 | Gdańsk Epee Cup 2024 | degen heren veteranen b | individueel | POL | Gdańsk |
06-04-2024 | Gdańsk Epee Cup 2024 | degen heren veteranen a | individueel | POL | Gdańsk |
06-04-2024 | Gdańsk Epee Cup 2024 | degen heren veteranen c | individueel | POL | Gdańsk |
07-04-2024 | Margarethe-Uthardt-Turnier | degen heren senioren | individueel | GER | Heidelberg |
06-04-2024 | European Veteran Circuit Liège | sabel heren veteranen c | individueel | BEL | Liège |
06-04-2024 | European Veteran Circuit Liège | sabel heren veteranen b | individueel | BEL | Liège |
06-04-2024 | European Veteran Circuit Liège | sabel dames veteranen b | individueel | BEL | Liège |
20-04-2024 | U23 Women Epée Budapest (U23) | degen dames senioren | individueel | HUN | Budapest |
20-04-2024 | U23 Men Epée Budapest (U23) | degen heren senioren | individueel | HUN | Budapest |
14-04-2024 | Sabre Hommes Individuel Senior (U23) | sabel heren senioren | individueel | AUT | Wien |
23-03-2024 | EVF Circuit Foil - Open Austrian Championship | floret heren veteranen c | individueel | AUT | Graz |
31-03-2024 | 3ème épreuve du circuit régional Hauts-de-France | sabel heren senioren | individueel | FRA | Wattrelos |
31-03-2024 | 3ème épreuve du circuit régional Hauts-de-France | sabel dames senioren | individueel | FRA | Wattrelos |
31-03-2024 | 3ème épreuve du circuit régional Hauts-de-France (U17) | sabel heren cadetten (U15 - U17) | individueel | FRA | Wattrelos |
31-03-2024 | Tournoi de Damocles Circuit Jeunes Lames (U15) | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | BEL | Uccle |
10-02-2024 | Merck-Jugendpokal (U15) | degen heren cadetten (U15 - U17) | individueel | GER | Darmstadt |
31-03-2024 | Tournoi de Damocle Circuit Jeunes Lames (U13) | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | BEL | Uccle |
30-03-2024 | Tournoi de Damocles Circuit Jeunes Lames (U15) | degen heren cadetten (U15 - U17) | individueel | BEL | Uccle |
17-12-2023 | Bonner Säbel (U11) | sabel heren benjamins (U11 - U12) | individueel | GER | Bonn |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen heren cadetten (U15 - U17) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen heren junioren (U18 - U20) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen heren benjamins (U11 - U12) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen dames benjamins (U11 - U12) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen dames cadetten (U15 - U17) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen dames junioren (U18 - U20) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen dames pupillen (U13 - U14) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi (gemengd) | floret heren benjamins (U11 - U12) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi | floret heren kuikens (U10) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi (gemengd) | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | NED | Sassenheim |
24-03-2024 | 17e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi (gemengd) | floret heren pupillen (U13 - U14) | individueel | NED | Sassernheim |
18-02-2024 | Coupe du Bassinia (U13) | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | BEL | Huy |
17-02-2024 | Coupe du Bassinia (U15) | degen heren cadetten (U15 - U17) | individueel | BEL | Huy |
11-02-2024 | Merck-Jugendpokal (U13) | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | GER | Darmstadt |
13-01-2024 | Epreuve Régional(e) 2- Circuit HdF (U13) | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | FRA | Grande Synthe |
17-03-2024 | Adlercup (U15) | sabel heren cadetten (U15 - U17) | individueel | GER | Bielfeld |
16-03-2024 | Open Challenge Hasselt 2024 NC U17 | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | BEL | Hasselt |
25-02-2024 | Nederrijntoernooi U12 (gemengd) | floret heren benjamins (U11 - U12) | individueel | NED | Wageningen |
24-03-2024 | 2ème TOURNOI DES DUCS | degen heren junioren (U18 - U20) | individueel | FRA | Nevers |
25-03-2024 | Challenge Wratislavia (U15) | sabel heren cadetten (U15 - U17) | individueel | POL | Wroclaw |
23-03-2024 | Challenge Wratislavia (U11) | floret heren benjamins (U11 - U12) | individueel | POL | Wroclaw |
23-03-2024 | Challenge Wratislavia (U13) | floret heren pupillen (U13 - U14) | individueel | POL | Wroclaw |
22-03-2024 | Challenge Wratislavia (U13) | degen heren pupillen (U13 - U14) | individueel | POL | Wroclaw |
23-03-2024 | Challenge Wratislavia (U15) | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | POL | Wroclaw |
23-03-2024 | Challenge ASPTT | degen dames senioren | individueel | FRA | Paris |
16-03-2024 | 30. 'Alte Haudegen' 2024 (1935-1951) | degen heren veteranen d | individueel | GER | Pulheim |
16-03-2024 | 30. 'Alte Haudegen' 2024 (1951-1956) | degen heren veteranen c | individueel | GER | Pulheim |
16-03-2024 | 30. 'Alte Haudegen' 2024 (1958-1962) | degen heren veteranen c | individueel | GER | Pulheim |
16-03-2024 | 30. 'Alte Haudegen' 2024 (1963-1968) | degen heren veteranen b | individueel | GER | Pulheim |
16-03-2024 | 30. 'Alte Haudegen' 2024 (1944-1965) | degen dames veteranen c | individueel | GER | Pulheim |
17-03-2024 | 26th Rapir cup 2024 (U15) | floret heren cadetten (U15 - U17) | individueel | CRO | Zagreb |
03-03-2024 | 2024 MACFA Championships | degen heren senioren | individueel | USA | Madison NJ |
09-03-2024 | 2024 NCAA Mid-Atlantic/South Regional | degen heren senioren | individueel | USA | Madison NJ |
10-03-2024 | 47ème Grand Prix de la ville de Nivelles | degen heren senioren | individueel | BEL | Nivelles |
10-03-2024 | 36ème Challenge Manquoy | degen dames senioren | individueel | BEL | Nivelles |
02-03-2024 | 33. Offene Norddeutsche Veteranen-Meisterschaften | degen dames veteranen b | individueel | GER | Hannover |
02-03-2024 | 33. Offene Norddeutsche Veteranen-Meisterschaften | degen dames veteranen c | individueel | GER | Hannover |
09-03-2024 | Mainzer Stadtmeisterschaften (U15) | degen heren cadetten (U15 - U17) | individueel | GER | Mainz |
31-03-2024 | U23 C Sofia Women Epee | degen dames senioren | individueel | BUL | Sofia |
30-03-2024 | U23 C Sofia Men Epee | degen heren senioren | individueel | BUL | Sofia |
30-03-2024 | U23 C Sofia Women Saber | sabel dames senioren | individueel | BUL | Sofia |
31-03-2024 | U23 C Sofia Men Saber | sabel heren senioren | individueel | BUL | Sofia |
30-03-2024 | Men's Foil Individual (U23) | floret heren senioren | individueel | HUN | Budapest |
23-03-2024 | U23 Sokol Cup | floret heren senioren | individueel | CZE | Brno |
22-03-2024 | Coupe du Monde | degen dames senioren | individueel | CHN | Nanjing |
22-03-2024 | Coupe du Monde | degen heren senioren | individueel | GEO | Tbilisi |
16-03-2024 | International Lausanne Fencing Challenge Épée (U23) | degen heren senioren | individueel | SUI | Lausanne |
17-03-2024 | International Lausanne Fencing Challenge Épée (U23) | degen dames senioren | individueel | SUI | Lausanne |
15-03-2024 | Coupe du Monde | sabel dames senioren | individueel | BEL | Sint-Niklaas |
08-03-2024 | WESTEND Grand Prix | degen dames senioren | individueel | HUN | Budapest |
09-03-2024 | WESTEND Grand Prix | degen heren senioren | individueel | HUN | Budapest |